Comarch erp optima nota korygujaca

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać opinię na program ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to dobre narzędzie dla niskich oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, posiada również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Wynika zatem z faktu iż istnieje on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego zrozumiałe są w nim swoistego typu narzędzia do raportowania i ocen i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można dojść nie tylko wstęp do jego oryginalnych i zaawansowanych funkcji, ale także do pomoce technicznej, która pomaga rozwiązywanie bieżących problemów oraz wdrażanie rozwiązań dostosowanych do dużej branży i instytucje. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych pionów i całej firmy, ale i przyczynić się w niscy podejście do podniesienia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online bądź również z 60-dniowego dema offline. Stanowi to znacznie istotne, gdyż dzięki temuż silna rozpocząć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w określonej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma spośród niego obecnie ponad 60000 firm z wielu branż, co stanowi oznaką wysokiej jakości oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.