Ekran dotykowy 50

GASTRO POS jest programem, który powoduje na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako bardzo rozpowszechniony sposób na rynku gastronomicznym zajmuje się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w roli kelnerom plus tym tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz długotrwałych szkoleń, i bardzo praktyczna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z pełną gamą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie właśnie w krótkim, pojedynczym lokalu, ale także w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS jest wyjątkowo elastycznym systemem, jaki zyskamy na placu. W współzależności od profilu lokalu, czy istnieje to bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najprzydatniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy również owocu jaki generuje. W relacji od miejsca, można jeszcze ustalić widok opcji tak, żebym był on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel ma kontakt do całych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z zespołami hotelowymi i urządzeniami do zadań specjalnych.