Krajalnica w szufladzie

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, jakie z pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste kiedy również lekkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie dokonuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasie Krajalnica została zrobiona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz produkcję maszyny. Materiały z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które są kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze stali nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały spowodowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jednocześnie wyposażona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego tylko jak uważa się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.